L’Oréal (LDB divize: Cerave, La Roche-Posay, Vichy)

Spolupráce s Elite Bloggers byla pro naši LDB divizi naprosto špičková, agentura se nám starala o strategie a management influencerů za značky Vichy, La Roche-Posay a Cerave téměř 7 let. Nemám nic, co bych na naší společné komunikaci a celém procesu vytkla. Tereza Palečková byla jako hlavní kontakt vždy na příjmu, pokaždé velmi nápomocná, milá a celý proces zaštiťovala jako by byl její vlastní. Dále jsem byla v kontaktu také s Account Managerem Julii Voborovou a opět, vše fungovalo perfektně. Terez a Juli hlídaly každý deadline, hudební práva a dokázaly navrhnout řešení na jakýkoliv problém.

Seznam jmen na jednotlivé kampaně byl sestaven vždy pečlivě, profily skvěle odpovídaly potřebám jednotlivých značek a cílové skupině a odevzdané posty, byly vždy předem zkontrolovány agenturou před zasláním k nám. Mohla jsem se spolehnout na správnost gramatiky, doplnění hashtagu a faktičnost copy.

Ze strany influencerů jsem na agenturu dostávala jak jinak než opět samá dobrá hodnocení. Komunikace s nimi byla profesionální a veškeré informace byly předány srozumitelně a včas.
Pokud bych mohla, spolupracuji s touto agenturou za naši divizi nadále a rozhodně neměním. Přeji Elitum mnoho štěstí do dalších let a tajně maličko závidím jejich novým klientům.

Sdílejte